RPenktadienis, 2024-04-26, 15:08

| RSS
World Wrestling
Main | WWE Smackdown vs. RAW 2009 (PS2) - Page 5 - Forumas | My profile | Log out
[ Private messages() · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]

              

             


Forumas » »Wrestling Multimedia » Wrestling Games » WWE Smackdown vs. RAW 2009 (PS2)
WWE Smackdown vs. RAW 2009 (PS2)
AloyzaswweDate: Sekmadienis, 2009-01-04, 14:47 | Message # 61
Admin
Group: Administratorius
Messages: 1115
Reputation: 32
Status: Neprisijungęs
DeXiuXaS, man cipavimas kainavo brangiau 180lt visur jieskojau....Skmabinau i pnvz ten isvis 200lt. Seip kiek girdejau pries kokius 2metus cipavimas buvo uz 50lt.Gal cipas pasikeite geresni dabar deda.Nereike specialaus rasimo is kompo i diska.
KyoSniper, Turetu veikt bet striktu atsisiusk pasizek.
Batista, na seip pritariu tau del carier modo galetu buti ten daugiau vaizdu daugiau istorijos.dabar yra tik road to wrestlemania ir tai tik 6 ar kiek ten pasirinkimu.Bei dare game pagrindinis espektas buvo Tag Team.tai galvoju road to wrestlemania galejo imest netik batista and rey mysterio tag teama bet ir koki Hardy Boys, The miz and john morison.Bei del narvo man nepatinka kad nuo ten negalima paprasatai nukristi pvz eini prie krasto ir tave sustabdo svr07 budavo prieini prie krasto eini toliau ir nugriuni taip man labiau patiko.Bei nelabai patinka kad neglaima isisaugoti finisherio.Nors gal ir gerai taip kaip padarita isvis galima pasidarit 4 finisheriu.na gal 2 is 4 yra signature moves bet atrodo kaip finishers.




"""""""""Respect is Earned"""""""""
 
KyoSniperDate: Sekmadienis, 2009-01-04, 18:57 | Message # 62
WW Superstar
Group: Moderatorius
Messages: 333
Reputation: 16
Status: Neprisijungęs
Norejau toks nenusimanantysis paklausti ka reiskia cipuoti. Pvz kai nusiperki PS2 ar reikia cipuoti jei taip. kodėl?


 
BatistaDate: Sekmadienis, 2009-01-04, 19:51 | Message # 63
WW Hall of Fame
Group: Moderatorius
Messages: 1136
Reputation: 16
Status: Neprisijungęs
nu cipuoti tai kad ps2 leistu yrasytus zaidimus y dvd diskus nes be nucipavimo ju nepaleidzia ir kekvienas naujas ps2 nera cipuotas todel jis leidzia tik orginalius diskus.


 
trofejusDate: Pirmadienis, 2009-03-09, 14:18 | Message # 64
WW Superstar
Group: User'is
Messages: 272
Reputation: 4
Status: Neprisijungęs
O jum kaip sis zaidimas man tai visai patiko !
 
BatistaDate: Pirmadienis, 2009-08-17, 21:12 | Message # 65
WW Hall of Fame
Group: Moderatorius
Messages: 1136
Reputation: 16
Status: Neprisijungęs
Mobili versija 3d


 
Forumas » »Wrestling Multimedia » Wrestling Games » WWE Smackdown vs. RAW 2009 (PS2)
Search:

Copyright Aloyzas & ReiKaz © 2024

Free web hostinguCoz