RKetvirtadienis, 2024-04-25, 22:24

| RSS
World Wrestling
Main | RAW - Forumas | My profile | Log out
[ Private messages() · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]

              

             


  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forumas » »Wrestling » WWE » RAW (Šou rezultatai ir aptarimai)
RAW
AloyzaswweDate: Ketvirtadienis, 2008-11-06, 19:33 | Message # 1
Admin
Group: Administratorius
Messages: 1115
Reputation: 32
Status: Neprisijungęs
Šou rezultatai ir aptarimai



"""""""""Respect is Earned"""""""""
 
KyoSniperDate: Ketvirtadienis, 2008-11-13, 09:13 | Message # 2
WW Superstar
Group: Moderatorius
Messages: 333
Reputation: 16
Status: Neprisijungęs
Nu va paziurejau sios savaites Raw brolis parsiunte...Tai Evan Bourne and 619 vs Miz and Morrison sick buvo visiem patarčiau pažiurėt...Senai WWE tokiu kovu nemates...Siaip atrodo WWE Raw gryšta i normalias vėžias...

Added (2008-11-12, 15:23)
---------------------------------------------
Nu va gavau laiko pažiurėt praeita ir šį RAW...Na praeitas buvo geresnis vien dėl to ,kad buvo 800 3 valandų ir WWE pasistengė idomus DX segmentas ir šiaip nuobodu buvo tik Hardyz vs MVP and Kendrick ir Batle Royal.
Na o šis Raw buvo geras patiko publika kai skandavo Santino, RKO skanduotes...Liux! HBK vs Y2J buvo irgi liux PPV lygio matča gavom smile



 
ViliusDate: Ketvirtadienis, 2008-11-13, 21:20 | Message # 3
WW Alumni
Group: User'is
Messages: 556
Reputation: 6
Status: Neprisijungęs
Noreciau matyt orton cempijonu raw tada idomu gal butu nors raw tikrai patobulejo.Nors po drawtu galvojau raw isvis zemyn nujeis kai Triple H ir Jeff buvo perkelti i Smackdowna.Be smile t pasiruodo tai nebuvo

VVVvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvVVVVVVVVV
 
KyoSniperDate: Šeštadienis, 2008-11-22, 12:33 | Message # 4
WW Superstar
Group: Moderatorius
Messages: 333
Reputation: 16
Status: Neprisijungęs
Nu ka šis raw buvo normalus patiko Santino repas :DDDDDDD Evan Bourne apsilankimas, kad toliau tesiamas Cody Rhodes ir Ortono feudas...Šiaip RAW neblogas dabar laukiam Survior Series smile


 
nZnDate: Antradienis, 2008-12-02, 12:24 | Message # 5
Pradedantysis
Group: Checked
Messages: 86
Reputation: 4
Status: Neprisijungęs
Šios savaites RAW labai patiko. Pradesiu viska nuo pradziu. Visu pirma mums suteike malone pasiklausyt Y2J puikiu mic skillu. Opening Tag Team matchas labai patiko, tikrai nesitikejau tokios kovos. O tada ir vel DX mane pralinksmino biggrin Gal ir neblogas buvo bandymas Jericho pasikalbet su Kane, bet neisdege biggrin Kai prasidejo kova galvojau prasuksiu kol nepamaciau Santino, puikus komentavimas lol Ypac praejo kai Santino melina megdziojo nu pz UNREAL ! lol Po JBL ir HBK kalbos supratau, kad HBK turninimas heelu tampa vis realesnis. Is to Dolph Ziggler nesitikejau daug, bet pamaciau, kad wrestling skillu jis tikrai turi, bet juos patobulinus manau iseitu labai geras wrestleris. Morison vs Finlai ir Miz vs 619 dar dvi normalios kovos. Tik gaila visa show pagadino ME. Visai neidomu buvo ziuret kaip ten Kane su Cena suda male. Nors po blogo main event galejome pasiziuret grazu cenos talzyma biggrin Tai va RAW tikrai patiko tikiuosi, kad ir kitas bus toks kaip šis.

 
KyoSniperDate: Antradienis, 2008-12-02, 17:27 | Message # 6
WW Superstar
Group: Moderatorius
Messages: 333
Reputation: 16
Status: Neprisijungęs
Kaip ir NZN šios savaitės raw man patiko. Sudomino HBK-JBL Priceles ir Orton susivienijimas ir vėl Santino ;D...Aišku kitos savaitės Raw bus daug idomesnis Triple H vs Batista...Y2J vs Hardy...Cena vs Edge bus idomu smile


 
nZnDate: Antradienis, 2008-12-02, 18:01 | Message # 7
Pradedantysis
Group: Checked
Messages: 86
Reputation: 4
Status: Neprisijungęs
Nors nusauk mane, bet as vistiek manau, kad kitos savaites RAW bus nuobodus. Ir manau, kad tie Wrestler of The Year matchai bus nuobodus, kad tik taip neatsitiktu kaip as manau sad

 
KyoSniperDate: Antradienis, 2008-12-02, 18:04 | Message # 8
WW Superstar
Group: Moderatorius
Messages: 333
Reputation: 16
Status: Neprisijungęs
Na taip gali buti wwe tai moka... wink tačiau jie moka ir rengt gerus show... wink Beabejo kovomis tai nebus geras show. Tačiau štai bus labai idomi kova HHH vs Batista, bet čia nereikia buti burtininku ,kad suprastum jog tikriausiai i jų ir kitas kovas bus isikišimai.


 
nZnDate: Antradienis, 2008-12-09, 13:52 | Message # 9
Pradedantysis
Group: Checked
Messages: 86
Reputation: 4
Status: Neprisijungęs
Puikus ir labai idomus slamy award RAW puiku. Visi awards manau buvo labai lengvai nuspejami. Manau dar kad visi apdovanojimai buvo labai teisingi. Seniai nemaciau tokio gero show. Dar super Santino pasirode lol Labiausiai man patiko pati pirma kova tarp Punk ir Morison nezinau kodle, bet labai patiko, o pabaigos tokios manau ir reikejo tiketis. Tad dar karta pakartosiu man labai aptiko visas show.

 
AloyzaswweDate: Antradienis, 2009-01-06, 17:53 | Message # 10
Admin
Group: Administratorius
Messages: 1115
Reputation: 32
Status: Neprisijungęs
Na paskutinius kelis show matau kane bandanti sunaikinti kelly kelly vaikina.Kaip pagaliau paaiskejo jis randy ortonas.seip negaleju patiketi.Na gal negalima randy pavadinti vaikinu.pasak jo ji jam buvo tik vienos naktie nuotikis.Idomu ar kane prades feuda su randy orton.Nes kane gali pradeti draugaut su kelly kelly.arba ne.ka jus manot



"""""""""Respect is Earned"""""""""
 
AloyzaswweDate: Sekmadienis, 2009-01-18, 10:56 | Message # 11
Admin
Group: Administratorius
Messages: 1115
Reputation: 32
Status: Neprisijungęs

Kaip jums naujas Cody Rhodes Finisheris.Bei ka manot apie legacy komandos pasiskirstima.Liko tris nariia Cody Rhotdes , ted dibiasa, randy orton ....Manu ir sim snuka uzborto biggrin




"""""""""Respect is Earned"""""""""
 
trofejusDate: Šeštadienis, 2009-02-21, 00:55 | Message # 12
WW Superstar
Group: User'is
Messages: 272
Reputation: 4
Status: Neprisijungęs
Nezinau nelabai prie sirdies sad sad sad
 
ReiKazDate: Antradienis, 2009-02-24, 00:20 | Message # 13
WW Hall of Fame
Group: Administratorius
Messages: 1144
Reputation: 37
Status: Neprisijungęs
Nu Legacy visai man patinka biggrin o Cody finisheris man asmeniskai "not bad" wink

¨¯¯¨˜“ª¤♣♣¤ª“˜¨¯¯¨
Stone Cold - That Enough>> pls Rate & Comment :)

 
trofejusDate: Trečiadienis, 2009-02-25, 17:50 | Message # 14
WW Superstar
Group: User'is
Messages: 272
Reputation: 4
Status: Neprisijungęs
As zinau kaip kaikurie kiti kovotojai tav veiksma alieka zymiai geriau ir seip jam nelabai tinka dry dry dry dry dry
 
AloyzaswweDate: Penktadienis, 2009-02-27, 18:41 | Message # 15
Admin
Group: Administratorius
Messages: 1115
Reputation: 32
Status: Neprisijungęs
man tai visai nieko toks brutalus atrodo dar ted dibiase savo veiksma biski pakeite

ka manot . Man siektiek uznesa pabaiga fineserio i the rocko finisheri




"""""""""Respect is Earned"""""""""
 
Forumas » »Wrestling » WWE » RAW (Šou rezultatai ir aptarimai)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Copyright Aloyzas & ReiKaz © 2024

Free web hostinguCoz