RKetvirtadienis, 2024-03-28, 15:14

| RSS
World Wrestling
Main | TNA vs WWE (Lets findout Federation of the year!!!) - Forumas | My profile | Log out
[ Private messages() · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]

              

             


  • Page 1 of 1
  • 1
Forumas » »Wrestling » Bendras » TNA vs WWE (Lets findout Federation of the year!!!)
TNA vs WWE (Lets findout Federation of the year!!!)
1.TNA[ 4 ][40.00%]
2.WWE[ 6 ][60.00%]
3.kita[ 0 ][0.00%]
Answers total: 10
KyoSniperDate: Pirmadienis, 2008-12-15, 21:26 | Message # 1
WW Superstar
Group: Moderatorius
Messages: 333
Reputation: 16
Status: Neprisijungęs
Balsuojam uz labiausiai patikusia federacija kuri 2009 metais bus vadinama WW Megstamiausia federacija.




Message edited by ReiKaz - Antradienis, 2008-12-16, 23:17
 
bingoltDate: Pirmadienis, 2008-12-15, 21:35 | Message # 2
WW Alumni
Group: Moderatorius
Messages: 503
Reputation: 15
Status: Neprisijungęs
TNA,nes pagal mane ten yra rengiami ggeresni show idomesnis storyline ir siaip,ten yra daug idomesniu imtyninku,kuriu moves yra daug geresni

http://www.formulawan.com/Fenetre_Parrainage.php?action=Menu_General
 
boodulizDate: Pirmadienis, 2008-12-15, 22:02 | Message # 3
Pradedantysis
Group: User'is
Messages: 97
Reputation: 11
Status: Neprisijungęs
TNA xD


"""RESPERCT IS EARNED SUCKA! xD"""
 
nZnDate: Antradienis, 2008-12-16, 13:22 | Message # 4
Pradedantysis
Group: Checked
Messages: 86
Reputation: 4
Status: Neprisijungęs
Na as anksciau buvau tikras TNA fanas, bet nezinau kodel, bet man TNA tiesiog pabodo. Man pabodo tie storyiline tas geras wrestlinimas ir t.t. tiesiog TNA man tapo neidomi. Na o WWE net nezinau matosi, kad wrestlingas yra lievesnis uz TNA, bet visgi man labiau dabar patiko WWE gal del wrestlinimo gal del fuedu gal del sagmentu, na nezinau, gal del arenos biggrin bet dabar man WWE patinka labiau.

 
ReiKazDate: Antradienis, 2008-12-16, 23:33 | Message # 5
WW Hall of Fame
Group: Administratorius
Messages: 1144
Reputation: 37
Status: Neprisijungęs
Mano nuoziura TNA daug kuo pranoksta WWE, TNA wrestlingas zymiai geresnis uz WWE. Ir aplamai WWE traukia savo "blizguciais" kuomet TNA kurkas zymiai idomesnem kovom. Tiesa sakant per Slammy Award net mane prajuokino galima sakyt neturejimas ka pasiulyt i "Extreme Moment of the Year"... biggrin per metus extremo matem vos vos.. o paziurekit per TNA ka isdarineja. Seip man patinka tiek TNA tiek WWE, o kas del balsavimo uz viena is ju - tai as uz TNA!

¨¯¯¨˜“ª¤♣♣¤ª“˜¨¯¯¨
Stone Cold - That Enough>> pls Rate & Comment :)

 
KyoSniperDate: Šeštadienis, 2008-12-20, 15:56 | Message # 6
WW Superstar
Group: Moderatorius
Messages: 333
Reputation: 16
Status: Neprisijungęs
Na gal aš pasirodisiu kvailys ,bet balsuoju už WWE.

Buvau WWE fanas ir atradau TNA ten buvo fantastiški kovotojai ir fanatstiški veiksmai cool cool Galiausiai nustumiau WWE į šalį žiurėdamas tik PPV. Tačiau po to(Ir kaip pastebėjau ne vienam man) tna man pradėjo atsibosti taip WWE irgi daro bukus storyline tačiau man atsibodo tas kvailas Russo bookingas TNA...Man pabodo žiurėt kaip Samoa Joe buildinamas buvo iki TNA titulo taip ilgai ,kad galiausiai jį gaves jau buvo nebetoks over(populiarus) pasitelkim WWE pavizdi skirtigai protingiau nei TNA jie Hardy davė titula tada kai jis pranoksta populiarumu ir Triple H ir visus SD Main Eventeriu jis turbut yra labiausiai over visame WWE. Na štai viena TNA bėda prastas Russo bookingas aš jau nekalbu apie sugadintus potencialius matčus isikišimais taip tai daro WWE, bet dieve man jau atsibodo ,kad per TNA ivyksta viena švari kova. Tam pačiam Kurtui net prieš Rhyno švariai neleido laimėt. Taip pat nekenčiu TNA noro pushint senienas na taip Sting legenda na tiek to praleisim tai ,kad jis per didžiausia metų ppv iveikia Samoa Joe...Tačiau negaliu žiurėt kai tokie kaip Steineris kuris yra WCW seniena šluoja talentingus wrestlerius. WWE irgi čia daro klaidų. Aš nekenčiu Russo bookingo per jį aš nebemėgstu TNA tiek kiek mėgau tada. Na o WWE irgi daro klaidų tačiau netiek kiek aš pastebejau TNA.



 
BatistaDate: Trečiadienis, 2008-12-24, 16:53 | Message # 7
WW Hall of Fame
Group: Moderatorius
Messages: 1136
Reputation: 16
Status: Neprisijungęs
Uz tna nors pritariu nzn pastaruoju metu tna truputi pabodo sad


 
2extremeDate: Ketvirtadienis, 2009-01-01, 23:58 | Message # 8
Pradedantysis
Group: User'is
Messages: 112
Reputation: 6
Status: Neprisijungęs
Vince Russo yra neblogas bookeris, tik dažnai neiseina jo suprasti. Jis yra bookines WCW ir dar turejas reikalu su WWF. Manau kad apie tai daugiau suzinoti reiketu parsisiusti ilga interviu Vince Russo su Fred Riveira(jeigu neklystu) Vince'o Russo geriausiu draugu, kur jie kalba apie tokius dalykus. Sis interviu dar gali vadintis Ultimate PW Insiders.




I came here to Save Us...
The Best There Was...The Best There is...The Best There Ever Will Be...
 
zzpikasDate: Sekmadienis, 2009-01-18, 20:46 | Message # 9
(WCSC) Champion
Group: User'is
Messages: 554
Reputation: 18
Status: Neprisijungęs
THA man patiko, bet rinkuosi WWE nes daznai nauji championai buna...Nu renkuosi WWE xD




As kazka padejau +rec
Jeigu neturi ka weikt?klausk manes :D
 
trofejusDate: Pirmadienis, 2009-03-09, 17:20 | Message # 10
WW Superstar
Group: User'is
Messages: 272
Reputation: 4
Status: Neprisijungęs
WWE nes viskas labai idomiai surezisuota ipac komedinei momentai!
 
Forumas » »Wrestling » Bendras » TNA vs WWE (Lets findout Federation of the year!!!)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright Aloyzas & ReiKaz © 2024

Free web hostinguCoz