RKetvirtadienis, 2024-04-25, 23:37

| RSS
World Wrestling
Main | TNA vs WWE - Forumas | My profile | Log out
[ Private messages() · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]

              

             


  • Page 1 of 1
  • 1
Forumas » »Wrestling » Bendras » TNA vs WWE
TNA vs WWE
2extremeDate: Ketvirtadienis, 2008-11-06, 20:37 | Message # 1
Pradedantysis
Group: User'is
Messages: 112
Reputation: 6
Status: Neprisijungęs
Kuri federacija jums labiau patinka? Ar TNA jau gali konkuruoti su WWE? Amn asmeniškai TNA tikrai geriau atrodo, jau gerai suderinti wrestleriai,komandos. Dar prieš pora savaičių TNA perėjo į HD. O šeip WWE pelna kraunasi kur kas labiau negu TNA, nes TNA dar skolų kiek žinau turi? Ka manote jūs?




I came here to Save Us...
The Best There Was...The Best There is...The Best There Ever Will Be...
 
bingoltDate: Ketvirtadienis, 2008-11-06, 20:57 | Message # 2
WW Alumni
Group: Moderatorius
Messages: 503
Reputation: 15
Status: Neprisijungęs
TNA tikrai yra geresne uz WWE ,ten idomiau ziurisi ir aisku nera tas pats per ta pati kaip wwe

http://www.formulawan.com/Fenetre_Parrainage.php?action=Menu_General
 
KyoSniperDate: Ketvirtadienis, 2008-11-06, 21:02 | Message # 3
WW Superstar
Group: Moderatorius
Messages: 333
Reputation: 16
Status: Neprisijungęs
Manau,kad TNA šiou metu atrodo geriau už WWE...WWE nesistengia nes TNA retingai: 1,1 O WWE: Virš 3...Tačiau TNA turėtu kadanors iškilt...WWE man už TNA atrodo geriau prieš Wrestlemania t.y maždaug nuo Survior Series kai prasideda Wrestlemanios buildas...O po wrestlemanios WWE krenta i duobe...Manau ,kad kuo greičiau TNA (jei)sugebės pasivyt WWE, pagaliau matytume pilna stegimasi ir iš WWE(po WCW išnykimo nematom nieko o maždaug nuo 2008 išvis...)...Šiaip man TNA daug geresnės kovos...Tačiau WWE entermaintas man labiau prie širdies.

Added (2008-11-06, 21:02)
---------------------------------------------
Tiesa verta paminėt ,kad WWE turi istorija kurios neturi TNA...Tai sutraukia daugeli žiurovu(čia neminint marku vaikučiu...) Mes matom kai WWE pasistengia Show jei išeina tokie puikus tarkim pastarasis buvo geresnis už Cyber Sunday kurį žiurėdami su broliu miegojome...



 
2extremeDate: Penktadienis, 2008-11-07, 22:36 | Message # 4
Pradedantysis
Group: User'is
Messages: 112
Reputation: 6
Status: Neprisijungęs
TNA yra labai sunku konkuruoti su WWE, bet kai buvo WCW taip nebuvo, nes ją valdė Ted'as Turner'is kuris turėjo gal net daugiau pinigų negu Vince'as McMahon'as. WCW prisipirkdavo labai daug legendų kurios kovojo WWF, taip pat turėjo labai stiprų Cruiserweight divizijoną. Bet galiausiai Vincui nebeliko nieko kito kaip tik nusipirkti WCW. Įdomu kiek pinigų buvo išleista?




I came here to Save Us...
The Best There Was...The Best There is...The Best There Ever Will Be...
 
KyoSniperDate: Šeštadienis, 2008-11-08, 08:25 | Message # 5
WW Superstar
Group: Moderatorius
Messages: 333
Reputation: 16
Status: Neprisijungęs
Taip WCW buvo irgi geras, tačiau kiek žinau jie papuolė i krize vėliau kiek aš girdėjau ir juos nusipirko WWE. O tada WWE buvo tiesiog fantastic rosteris boto nupirkimo.


 
BatistaDate: Šeštadienis, 2008-11-08, 10:56 | Message # 6
WW Hall of Fame
Group: Moderatorius
Messages: 1136
Reputation: 16
Status: Neprisijungęs
Tna man daug labiau patinka nei wwe nes ten viskas ne tas pats per ta paty kaip per wwe ir pvz moteru kovos per tna visada gan trumpos o per wwe reikia kankintis jas beziurint


 
2extremeDate: Sekmadienis, 2008-11-09, 19:00 | Message # 7
Pradedantysis
Group: User'is
Messages: 112
Reputation: 6
Status: Neprisijungęs
WWE jau beveik niekam neleidžia konkuruoti. Kalbant apie ta pačią ECW, garantuoju kad 2006 metais Paul Heyman norejo atgaivinti ECW ir gal padaryti šiokią tokią konkurencija su WWE. Bet WWE ją iš karto nusipirko. Man atrodo kad toks variantas galejo buti.




I came here to Save Us...
The Best There Was...The Best There is...The Best There Ever Will Be...
 
trofejusDate: Pirmadienis, 2009-03-09, 17:48 | Message # 8
WW Superstar
Group: User'is
Messages: 272
Reputation: 4
Status: Neprisijungęs
Pritariu WWE nera lygiu kasbebutu !
 
Forumas » »Wrestling » Bendras » TNA vs WWE
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright Aloyzas & ReiKaz © 2024

Free web hostinguCoz